Haberler / BÖLGE HABERLERİ / Büyük Ankara Sirki gösterilerine başladı

Büyük Ankara Sirki gösterilerine başladı

- ANKARA
29 Ekim 2012, Pazartesi

Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Büyük Ankara&Moskova Sirki, binlerce Başkentlinin katıldığı Bayram Özel gösterisiyle perdelerini açtı.

ASKİ Kapalı Spor Salonu’nda 2 ay boyunca hafta sonları iki ayrı gösteriyle Başkentlilerle buluşacak olan sirk ile çocuklar, ilk gösteriyle özellikle çifte bayram coşkusu yaşadı.     Başkentli çocuklar ve ruhu çocuk kalanların heyecan içinde bekledikleri Büyük Ankara Sirki, Kurban Bayramı’nın ikinci günü gösterilerine başladı. Hava akrobasisi, ip cambazları, palyaçolar, illüzyon gösterileri, Kafkas atları, köpekler ve kaplanların heyecan verici şovları ile çoluk çocuk binlerce Başkentliye heyecan, coşku ve eğlenceyi bir arada sunan sirkin, Bayram Özel gösterisine aileleriyle birlikte çok sayıda ziyaretçi geldi.

    Gösterilerinden, palyaçoların eğlence dolu performanslarına, şapkalarla dans eden jonglörlerden, 7 kişilik ekibiyle uçan adam gösterilerine ve sevimli hayvanların yer aldığı Büyük Ankara&Moskova Sirki, özellikle de çocuklara en güzel bayram hediyesi oldu. Büyük Ankara&Moskova Sirki, iki ay boyunca hafta sonları cumartesi ve pazar, ikişer gösteriyle ücretsiz olarak Başkentlileri ağırlamaya devam edecek. 75 kişilik dev kadrosu ile iki ay boyunca 75 gösteri yapacak. Hava akrobasi, ip cambazları ile nefesleri kesmeye hazırlanan profesyonel sirk kadrosu, palyaçolar ve illüzyon gösterileri ile de eğlenceli dakikalara imza atacak. Anılarda iz bırakacak sirk gösterisinde, Kafkas atları, köpekler ve kaplanların heyecan verici gösterileri ise hem şaşırtacak hem de salondaki adrenalini artıracak.  Büyük Ankara&Moskova Sirki, pazartesi hariç hafta içi her gün saat 13.00’de okullara özel gösteri yapacak. Ankaralıların, gösterilere keyifli, sorunsuz ve rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için de Başkent’in dört bir tarafından ASKİ Spor Salonu’na, gösterilerden bir saat önce ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir