Haberler / BÖLGE HABERLERİ / Memurlar Vakfı Sincan Şubesi ‘Gül Gecesi’ düzenledi

Memurlar Vakfı Sincan Şubesi ‘Gül Gecesi’ düzenledi

Memurlar Vakfı Sincan Şubesi ‘Gül Gecesi’ düzenledi
- ANKARA
29 Nisan 2013, Pazartesi

Memurlar Vakfı (MEVA) Sincan Şubesi, Kutlu Doğum programı düzenledi. Samanyolu Yusuf Tanık İlköğretim Okulu konferans salonundaki “Gül Gecesi” adlı programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Sinevizyon gösterimiyle Hz. Muhammed (SAV)’in anlatıldığı program, hafızlar İbrahim Bal, Ömer Erdem ve Resul Bozkurt’un Kur’ân okumasıyla başladı. Eğitimci yazar Mustafa Arslan, ashabın ve ecdadımızın Peygamber sevgi ve saygısını anlattı. Türk Tasavvuf Musiki sanatçısı Adil İslamoğlu’nun seslendirdiği ilahiler eşliğinde yapılan sema gösterisi de büyük beğeni topladı. Kutlu Doğum Haftası’nda Hz. Muhammed (SAV) için okunan hatim ve salavatların duası İbrahim Arpacı tarafından yapıldı. Ardından özel sandukayla salavatlar eşliğinde getirilen Sakal-ı Şerîf’i görmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir