Haberler / BÖLGE HABERLERİ / Ünlülerin kullandığı güzellik cihazı, 50 liraya hizmet veriyor

Ünlülerin kullandığı güzellik cihazı, 50 liraya hizmet veriyor

SAMSUN
6 Mayıs 2013, Pazartesi

 Ünlülerin kullandığı İstanbul’da bir seansı bin euro olan cihaz Samsun Clnic A Tıp Merkezi’nde bir seansı 50 liraya hizmet veriyor.  

Clnic A. Tıp Merkezi Genel Müdürü Dr. Ersin Yılmaz, ünlülerin kullandığı Exılıs cihazını Samsun’da merkezlerinde hizmet verdiklerini belirterek, “Cildimizin geçliğini ve pürüzsüzlüğünü borçlu olduğu en önemli maddelerden biri kolajendir. Kolajen, elastin ve keratinin de yardımıyla cilde güç, esneklik ve direnç kazandırır. Ancak, yaş ilerledikçe ve vücut kolajen üretimini yavaşlatır ve ciltteki kolajen miktarı azalır. Bu da aynaya baktığımızda bizi rahatsız eden kırışıklar ve sarkmalara neden olur. Vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma ve kırışıklık giderme devrimsel nitelikte ınvaviz olmayan bir tedavi geliştirmiştir. Merkezimizdeki Exılıs cihazının seanslarına orta yaşlı ve gençlerin yanı sıra erkeklerde gelmektedir. Exılıs yüzde, alındaki ince ve derin çizgilerin giderilmesinde, gözaltı morluk ve torbalanmalarında, göz çevresindeki mimik çizgilerinde, düşük kaşların kaldırılmasında, dudak çevrelerindeki inçe ve derin çizgilerde, gıdı toparlanmada, boyundaki çizgilerde ve yer çekimine bağlı yüz ve boyundaki sarkmalarda uygulanmaktadır. Uygulama alanları, kol içindeki fazlalık ve sarkmalarda, karın, göbek ve yanlarda yağ birikimlerinde. sırttaki bikini sıkıntıları ve sarkmalarda, popo kaldırma ve toparlanmalarda, basen ve iç bacaklarda, arka bacaklarda, yağ birikimleri ve selülitli bölgelerde ile ön bacaklarda dalgalanma ve yağ fazlalıkların yok edilmesine kullanılıyor” dedi.

    Ersin Yılmaz, 4 seansta karın bölgesinde 4 ila 12 santim arasında incelme görüldüğünü ifade ederek, “Kırışıklıklar ise 4 ila 6 seans arasında yok ediliyor. Ünlülerin tercih ettiği ve İstanbul’da seansı bin euroya hizmet verilen cihazı biz Samsun’da seansını 50 liraya hizmete sunduk” diye konuştu.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir