KAPAT
KAPAT
Haberler / EKONOMİ / Hem doğal hem helal temizlik

Hem doğal hem helal temizlik

Hem doğal hem helal temizlik
31 Temmuz 2013, Çarşamba

Zararlı kimyasallar içermeyen Naturalive Beauty Ürünleri vücuda zararlı kimyasalların girmesine izin vermeden temizlik sağladığı belirtiliyor.

Doğal ve helal içeriği GİMDES tarafından sertifikalandırılan Naturalive Beauty Borakslı Toz Bulaşık Makinesi Deterjanı içerdiği boraks, soda ve karbonat ile doğal ve helal temizlik isteyenler için www.naturalive.com.tr adresinde. ABD’de yapılan araştırmalarda günde 0.3-3 mg deterjanın insan vücuduna girdiği tespit edilmiştir. Deterjanların içerdiği petrokimyasal ürünlerden özellikle çocuklarımızı korumak çok önemli. Naturalive Beauty Borakslı Toz Çamaşır Makinesi Deterjanı, zararlı kimyasallar içermeyen formülü ile sizin ve çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atmıyor.         Naturalive Beauty’nin tüm temizlik ürünleri GİMDES helal sertifikasına sahip ve bebek ve çocukların kullanımına uygundur.  www.naturalive.com.tr. İngiltere Bristol Üniversitesinde çocuklarda yapılan incelemede;  hamileyken ve doğumdan sonra çamaşır suyu, halı temizleyicisi gibi maddeleri sık kullanan annelerin çocuklarının ciğerlerinde hırıltı, 8 yaşından sonra da çocukların solunum yeteneklerinde azalma olduğu belirlenmiş, çamaşır suyu içeren temizlik ürünlerinin kullanımıyla kanser riskinin önemli ölçüde artabildiği görülmüştür.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir