KAPAT
KAPAT
Haberler / EKONOMİ / Mücevher Fuarı bugün kapılarını açıyor

Mücevher Fuarı bugün kapılarını açıyor

- İSTANBUL
25 Aralık 2013, Çarşamba   12:14

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bugün kapılarını açıyor. 2529 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Merkezi Rumeli Salonu’nda yapılacak fuarda, yüzde 70’e varan indirimlerin yanı sıra mücevher hediyeli yarışmalar, hediye çekleri, ücretsiz tamir ve bakım gibi birçok imkân sunuluyor.

Sereks Fuarcılık tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenen fuarda, üreticiden tüketiciye sertifikalı ve ihraç fazlası mücevherler taksit imkânlarıyla sunuluyor. Fuarda ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden biri de ücretsiz bakım ve onarım stantları. Sarraf atölyesi olarak hizmet veren stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım tamirat ve cila işlemleri ücretsiz yapılacak. Öte yandan ‘Madenden Mücevhere Pırlantanın Yolculuğu’ sergisinde de pırlantanın tarihteki yolculuğu, madenden yeryüzünde çıkarılışı gibi işlem gördüğü birçok aşama da meraklılarına anlatılacak. Fuar, 10.30-19.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. CİHAN

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir