KAPAT
KAPAT
Haberler / EKONOMİ / TOKİ, Kayabaşı konutları için ihale açtı

TOKİ, Kayabaşı konutları için ihale açtı

7 Eylül 2010, Salı   11:28

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Kayabaşı'na 912 adet yoksul konutu ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatını yaptırmak üzere ihale açtı.

Tünel kalıp sistemi ile 912 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemi ile 1 adet büfe inşaatı, altyapı ve çevre düzenlemesi yaptırılacak.

Yer tesliminden itibaren 730 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesi, 13 Ekim 2010 tarihinde saat 14.00'te TOKİ'de ''açık ihale usulü'' ile gerçekleştirilecek.

İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olacak. Ancak ihalede yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak.

Firmalar ihaleye ait şartnameyi bedeli mukabili TOKİ'den satın alabilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar TOKİ'ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

Anahtar Kelime: 40
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir