KAPAT
KAPAT
Haberler / EKONOMİ / Türk Telekom ve TTNET'ten 'KAZANMAKMAK' programı

Türk Telekom ve TTNET'ten 'KAZANMAKMAK' programı

9 Ocak 2012, Pazartesi   10:42

Türk Telekom ve TTNET işbirliğiyle, hediye ve indirim sunan ''KAZANMAKMAK'' programı kuruldu.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, 24 Şubat'a kadar programa kayıt yaptıran Türk Telekom ve TTNET müşterileri arasında düzenlenecek çekilişle bir kişi Sinpaş Bosphorus City'den 2 1 daire, 3 kişi BMW 316i Comfort otomobil, 10 Kişi Samsung 40;; 3D LED TV, 10 kişi Motorola XOOM kazanacak.

KAZANMAKMAK üyesi olanlar, Türk Telekom ve TTNET'ten yapacakları birçok işlemden kazanacakları ''kazan puan''ları Türk Telekom ve TTNET ürünleri ile anlaşmalı firmalardan hediye çekleri alarak kullanabilecekler. KAZANMAKMAK'a 14 Şubat 2012'ye kadar kayıt olanlar, 10 kat fazla ''kazan puan (500 kazan puan)'' elde edecek.

Söz konusu programa ''www.kazanmakmak.com.tr'' internet sitesinden başvurulabilirken, 14 Şubat 2012'ye kadar programa kayıt yaptıran müşteriler, hoş geldin kampanyası kapsamında 1 ay süreyle geçerli olacak her yöne 100 dakika ücretsiz konuşma hakkı kazanacak. Aynı dönemde programa kayıt yaptıran ilk 10 bin müşteri, TTNET Müzikten 100 şarkı indirme hakkı, ilk 10 bin Avea müşterisi ise Avea'dan lig paketi kazanacak.

Anahtar Kelime: 26
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir