KAPAT
Haberler / GÜNDEM / AK Parti, seçim için sandık görevlilerine bilgilendirdi

AK Parti, seçim için sandık görevlilerine bilgilendirdi

- KAYSERI
23 Ekim 2013, Çarşamba   12:36

AK Parti Kayseri Melikgazi Teşkilatı, yerel seçimler için sandık bazlı çalışmalara hız veren sandık görevlileri ile bir araya gelerek bilgilendirme yaptı.

    AK Parti İl binasındaki toplantıya, Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas, İlçe Seçim İşleri Başkanı Mesut Kalpaklıoğlu, Tanıtım ve Medya Sorumlusu Ahmet Ulukaya, Melikgazi ilçe teşkilatı, 13 mahallenin sandık görevlileri ile mahalle temsilcileri katıldı.     Yaklaşık 2 saat süren bilgilendirme toplantısında konuşan Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas, seçimlerde sandık bazlı çalışmaların önemine değinerek, "Türkiye çok dar boğazdan geçiyor. Komşu devletleri görüyorsunuz. Bütün Müslüman ülkelerin üzerinde bir oyun oynanıyor. Müslümanların birliği bozulmak isteniyor. Yavaş yavaş bu dar çember Türkiye'ye doğru kaydırılmak isteniyor. Böyle bir oyuna gelmemek ve geleceğimizi emin ellere emanet etmek için güçlü bir iktidara ihtiyacımız var. Böyle bir durumda seçimlerin önemi bir kat daha artıyor. Bizlere düşen görevde bu seçimlerde başarılı olmak için elimizden gelen gayreti göstermektir." şeklinde konuştu.     Seçim İşleri Başkanı Mesut Kalpaklıoğlu da, bu dönemde çok yoğun bir tempoyla çalışmaları gerektiğini ifade ederek, "Partimiz için çok önemli olan bu seçimlerden başarılarla ayrılmak istiyorsak yüksek tempoyla daha çok çalışmalıyız." dedi.     Medya Tanıtım Sorumlusu Ahmet Ulukaya ise "Partimiz sizin gibi inananların sayesinde güçlenmiştir. Sizlerin özverili çalışmalarıyla partimiz 11 yıldır iktidarda. Bu gücümüzü önümüzdeki seçimlerde de tekrar göstermeliyiz." ifadelerini kullandı.     Bilgilendirme toplantısının ardından sandık görevlileri ile teşkilat mensupları görüş alışverişinde bulundu. CİHAN

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir