KAPAT
Haberler / GÜNDEM / CHP'li aday sloganları karıştırdı

CHP'li aday sloganları karıştırdı

CHP'li aday sloganları karıştırdı
23 Mart 2009, Pazartesi   16:59

CHP'nin Konya Tuzlukçu Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sak'ın seçim afişleri seçmenlerin kafasını karıştırıyor.

Haber Türk'ün haberine göre afişlerinde Ak Parti'nin seçim sloganı olan "İşimiz Hizmet, Gücümüz Millet" sloganını kullanan Sak'ın afişlerini görenler, adayın CHP'nin mi yoksa AKP'nin mi olduğuna karar veremiyor.

Yerel seçimlere sayılı günler kalan şu günlerde adaylar seçmenlerin ilgisini ve oylarını kapabilmek için her türlü çabayı sarf ediyor. Adayların bastırdıkları afişlerin en ilginci, CHP'nin Konya'nın Tuzlukçu ilçesi Belediye Başkan adayı Mustafa Sak'a ait.

CHP'nin parti amblemi önünde poz veren Sak'ın afişinde bu yıl AK Parti tarafından kullanılan "İşimiz Hizmet, Gücümüz Millet" sloganı yer alıyor. Seçim afişinde yine CHP logosu ve en altta ise 'Mustafa Sak, Cumhuriyet Halk Partisi Tuzlukçu Belediye Başkan Adayı' ifadeleri yer alıyor.

Seçim afişini görenler bir an tebessüm edip "Bu adam sloganları karıştırmış" demekten kendini alamazken, bu afişin başkan adayının kendi isteğiyle mi yoksa matbaanın bir hatası ile mi böyle basıldğı bilinmiyor. Sak'ın Ak Parti sloganlı bu seçim afişi ilçede "CHP'den mi, yoksa AK Parti'den mi aday" sorularını akla getiriyor.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir