KAPAT
Haberler / GÜNDEM / Güdül Belediye Başkanı'nın durumu iyi

Güdül Belediye Başkanı'nın durumu iyi

29 Kasım 2011, Salı   12:36

Geçirdiği trafik kazasında yaralanan Güdül Belediye Başkanı Hüseyin Erdoğan'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Erdoğan, vücudunda bulunan kırıklar nedeniyle ameliyat edilmek üzere Sincan Devlet Hastanesi'nden Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Sincan Devlet Hastanesi Başhekimi Şükrü Özdemir, Başkan Erdoğan'ın sağ ve sol ayaklarında kırıklar olduğu, travmaya bağlı çok az miktarda kanama bulunduğunu söyledi. Başkan Erdoğan'ın genel durumunun iyi olduğunu aktaran Özdemir, "Şu an telaşlanacak bir durum yok. Biz üçüncü basamak bir sağlık kuruluşuna gönderilmesini uygun gördük." dedi.

Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna ise "Böyle bir kaza ucuz atlatılmış. Hocamın dediği gibi genel durumu iyi. Doktorlarımız gereken müdahaleyi yaptılar. Şimdi kırık ameliyatı için Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gitti. Kısa sürede iyileşeceğine inanıyoruz. Allah acil şifalar versin." dedi.

Öte yandan, kazayı öğrenen Güdüllüler hastaneye akın etti. Belediye Başkanı Erdoğan acil servisten çıkarılıp ambulansa konulurken yakınları olduğu öğrenilen iki kadının ağladığı görüldü.

(CİHAN)

Anahtar Kelime: 73
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir