KAPAT
Haberler / GÜNDEM / Mide kanseri olan Adnan Şenses yoğun bakımda

Mide kanseri olan Adnan Şenses yoğun bakımda

Mide kanseri olan Adnan Şenses yoğun bakımda
28 Ekim 2011, Cuma

Geçtiğimiz hafta mide kanseri teşhisi konulan sanatçı Adnan Şenses, önceki gün ameliyat oldu. 6 saat süren ameliyatın başarılı geçtiği ve Şenses'in midesinin tamamen alındığı ifade edildi.

Yoğun bakıma alınan ünlü sanatçının bugün yoğun bakımdan çıkarılması bekleniyor. Önümüzdeki hafta çarşamba günü de taburcu olacağı belirtilen Şenses'i, sanatçı dostları yalnız bırakmadı. Şenses'i yattığı Amerikan Hastanesi'nde ziyaret eden sanatçı Selçuk Ural, doktorlarla görüştüğünü ve ameliyatın başarılı geçtiğini söylediklerini belirtti. "Ameliyattan önce de Adnan abinin hep yanındaydım." diyen Ural, Şenses'in hassas bir insan olduğunu hatırlatarak moralinin bozuk olduğunu ifade etti. Ural, ünlü sanatçının kanserli olan midesinin tamamen alınması sebebiyle kurtulma ümidinin yüzde 100 olduğunu kaydetti. ZEYNEP HAŞLAK İSTANBUL

Anahtar Kelime: 52
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir