KAPAT
Haberler / GÜNDEM / Osmangazi'de sular kesilecek

Osmangazi'de sular kesilecek

- BURSA
11 Kasım 2013, Pazartesi   17:12

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Osmangazi ilçesi’nde 1315 Kasım tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi uygulanacak.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle Osmangazi ilçesi, Emek Zekai Gümüşdiş ve Adnan Menderes mahalleleri ile civarında, 13 ve 14 Kasım tarihlerinde 08.00 ile 18.00 saatleri arasında, Fatih ve Çiftehavuzlar mahalleleri ile civarında 13, 14 ve 15 Kasım tarihlerinde 08.00 ile 18.00 saatleri arasında zaman zaman su kesintisi uygulanacağı belirtildi.Çalışmaların erken tamamlanması durumunda, suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı. CİHAN

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir