Savcı tayinleri yapıldı

HABERLER GÜNDEM
23 Temmuz 1995, Pazar

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun kararıyla 874 hakim ve savcı terfi etti.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığı’ndan verilen bilgiye göre, terfi eden adli yargı hakim, cumhuriyet başsavcı, savcıları ve bakanlık merkez teşkilatı hizmetinde bulunanlar ile idari yargı hakimleri şunlar:

2. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

Ümit Özmen, Refik Cemel Hanedan, Ahmet Duymaz, İsmail Kara, Meral Özdikicierler, Ali Cağan, Remzi Gündüz, Refik Eğri, Eray Karınca, Mehmet Alptekin, Mürvet Cuvadar, Selçuk Ergisi, Bekir Emel, Metin Aydın, Ali Yahya Kaymaz, Ali Tamer Targan, Recep Akartaş, Reyhan Büyükkılıç, Sefa Demir, Ömer Faruk Kara, Refik Özcan, Gürsoy Karaca, Süleyman Bayar, Rıza Günaydınoğlu, Mazlum Girgin, Mehmet Mahir Kara, Mehmet Ali Gelmez, Ahmet Gündel, Berna Baş, Cana Coke, Ömer Özdemir, Şemsettin Özmen, Bahri Demirel, Seda Mıcozkadıoğlu, Veli Değirmenci, Şükran Tonguç, Muzaffer Köse, Mehmet Adıgüzel.

2. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Fatma Gülay Güler, Oğuz Çelik, Ahmet Tevfik Erginbay, Nilüfer Cengiz, Seher Özkurt, Ali Vurur, Emine Göksun Özçelik, Hüdayi Bayram, Oya Şanlı, Mustafa Şahin, Gülay Okur, Sabri İge, Aysen Yılmaz, Ali Soyer, Mehmet Akif Sönmez, Ertuğrul Kubilay, Suna Türe, Fevziye İlgün Çetinbaş, Mustafa Avuç, Füsun Aksu, Ömer Yolal, Vasfi Uğurer, Selçuk Kurt, Nihat Varol, Filiz Güneş, Ahmet Muharrem Alta, Celal Karakurt, Mehmet Uysal, Osman Acar, Sadettin Kızılkaya, Sinan Kalyoncu, Neyyir Acar, Nuran Berker, Nurcan Kıra, Ahmet Kancan.

3. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

Coşkun Yıldırım, Kaftan Bahar Çiftçi, Kemal Alver, Ahmet Korkusuz Sadık Koca, Ali Coşkun, Aktemur Nilgün, Ceylan Nevin Tanyel, Ahmet Tokat, Ayşe Kurtoğlu, Nihal Ancı, Mustafa Çakmak, Erhan Özen, Aliye Nilgün Erdem, Ahmet Karadavut, Halil İbrahim Sarp, Azmi Kızılkaya, Orhan Tepedelenlioğlu, Neşe Yurdatapan.

3. derecede yükselmeye layık olanlar

Hüseyin Koç, Arzu Oya Aslanalp, Tayyar Köksal, Ayten Şenol, Vesile Yelkenci, Hasan Hüseyin Özeşe, Hürriyet Yıldırım, Kuddusi Celalettin Esen, Cemil Derin, Muhterem Bulut, Adnan Turcan, Rıza Şahin, Necati Özmen, Günay Güler, Ünsal Çankaya, Kenan Yumuşak, Radiye Şahin, Yusuf Coşkun, Mustafa Tok, Mehmet Sertaç Kesler, Birol Soner, Sevim Barut, Gönül Akbey, Sevim Özok, Vijdane Bayram, Aysel Beşer, Şükran Biçer, Mustafa Ali Çakır, Hüsamettin Makas, Yaşar Yılmaz Yıldırıcı, Nazan Alkaya, Mehmet Maraş, Ahmet Murat, Doğan Muhlis Sarıkaya, Tuncay Kara, Nafize Nazlı Atılgan, Nuriye Nur Nalıncı, Seher Ata.

3. derecede yükselmeye layık olanlar

Hatice Ok, Kadriye Meral Yılmaz, Gökten Koçoğlu, Hüseyin Gürol Düzgören, Osman Levent Akçalı, Halide Özben, Gülisiye Karakurt, Kemal Sönmez, Fadıl Çakır, Ali Yücer, Naile Uzun, Ahmet Işık, İsmail Hakkı Kunt.

4. derecede mümtazeten yükselmeye layık olanlar

Tekin Budak, Zeynep Demirdağ, Çetin Canbazoğlu, Eyyüp İzgi, Mikail Asar, Akar Karsu, Osman Kaçmaz, Yüksel Binici, Sacide Akoğlu, Yıldıray Çakıcı, Ali Nevzat Açıkgöz, Seher Afyoncu, Adil Giray Hancılar, Çetin Akıncı, Serap Peker, Ali Mithat Özçakmaktaşı, Neşe Emiralioğlu, Gülsen Bircan, Mustafa Karadağ, Cengiz Köksal, Ayla Yılmaz Fidan Sunguroğlu, Serpil Bağceci, Nurten Başarır, Müzeyyen Dilek Özcan, Ferhat Yıldırım, Rıza Sarıtaş, Ercan Turan, Yaşar Zülfü Arslan, Mahmut Başkan, Aysel Cemile Derin, Metin Şentürk, Coşkun Tezen.

4. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Fahri Akcin, Erdoğan Bircan, Sevgi Erginbay, Nalan Kıribrahim, Adviye Füsun Ayaz, Refik Karakoç, Deniz Erdeniz, Hayri Demir, İrfan Vural, İlyas Oruç, Orhan Erdim, Nesrin Kızıl, Belgin Ayçil, Mustafa Altan Çeliker, Gürsel Çamur, Remzi Salman, Özkan Yenidünya, Mustafa Zeki Soğut, Hatice Nalan Aras, Ülkü Baser (Akdoğan), Nazife Çoruh, Taner Bingöl, Sultan Karagün, Levent Sabancı, Talip Armağan, İnci Çelebi, Belma Aydın, Sevgi Boyacı, Kemal Oruç, Mehmet Arık, Ali Yıldız, Ahmet Hamsici, Akif Doğru, Duran Demir, Ali Ömercioğlu, Serpil Gölge, Celal Dilli, Filiz Ekizoğlu, Asaf Mahmut Öteyaka, Ahmet Tuğrul, Mehmet Gülmez, Feride Aksakal, Serap Karapınar, Özkan Güreş, Gökhan Kutluk, Refika Durmuş, Gülden Altay, Abdurrahman Yıldız, Nüvit Eren, Ertuğrul Kaya, Ayhan Arısoy, Ayşe Şentürk.

4. derecede yükselmeye layık olanlar

Mehmet Nizamettin Haznedar, Ramazan Akşan, Nejla Akgün, Türkan Gürpınar, Ahmet Ekinci, Mehmet Erol, Mehmet Uygur Dikbaş, Yaşar Kemal Altıntaşer, Serap Yılmaz, Nebahat Nevzat Uzuner, Ahmet Süzer, Faruk Ceyhan.

5. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

Mustafa Işık, Mehmet Kasım Çetin, Akif Köylü, Osman Efendioğlu, Faruk Kaymak, Mehmet Dabak, Emine Yiğit, Mustafa Doğru, Ayhan Biltekin, Bülent Yılmaz, Suat Kaya, Mehmet Kaya, Nermin Avcı, Döne Ayaz, İlyas Altan, Demet Kurtuluş, Uğur Erçetin, Erol Tatar, Hüseyin Öztürk, Alparslan Demir, Mehmet Siyami Başok, Şengül Türker, Hava Akyurt, Mehmet Akarca, M. Zeki Ayhan, İlhan Kaya, Nuray Ağırman, Abdullah Yaman, Cengiz Çoban, Müjde Atıcı, Yılmaz Tosun, Abdülkadir Certel, Halil Bozkurt.

5. derecede tecrihen yükselmeye layık olanlar

İlhan Altun, Orhan Akartuna, Yüksel Aktaş, Ahmet Çetin, Çetin Danacı, Mustafa Yoru, Ünal İzgi, Veysel Garani İsmailoğlu, Mustafa Gedik, Ahmet Tuncay, Atalay Dinmez, Türkmen Töreli, Ahmet Karabulut, Sinan Ok, Hızır Yüce, Cemil Tükemez, Muammer Karataş, Hatice Güsoy, İlhan Obut, Tamer Demirel, İsmail Pat, Atilla Han, Dursun Kaya, Naciye Tuncel, Aysel Öztürk, Hayri Kaynar, Ali Kara, Eyyüp Gümüşhan, M. Reşat Koparan, Ender Şener, Fatih Engin, Can Kayhan, Serap Ok, Serap Kurtay, Ali Karagülmez, Mustafa Buyurgan, Enver Mercan, Ayser Oktay, Hatice Karadeniz, Abdullah Kocager, Yurdun Gültekin, Mustafa Elgün, Ramazan Karakaya, Ali Saygılı, Halim Aktaş, İsmet Kadir Bilginer, Seydi Kahveci, Adem Albayrak, Bülent Köksal, İlhan Kuru, Maruf Alikanoğlu, Hikmet Onat, Selçuk Gökten, Mehmet Arı, Mehmet Fındık, Erdoğan Güney, Fatma Feyzi Şahin, Yusuf Kuzu, Tayyip Özdurmaz, Şenol Öz, Bekir Şahin, Afak Gülmez, Bilal Turfal, Abdülkadir Arasar, Mehmet Sami Haznedar, Vehbi Şekerci, Yılmaz Karakuş, Güzin Meltem Başok, Mehmet Kasım Tunç, Meryem Uludamar, Muzaffer Gürkanlı, Emin Yörük, M. Akif Tutumlu, Naciye Görenekli, Mustafa Yörüsün, Tülay Apaydın, Mahmut Coşkun, Mehmet Çevik, Aydın Avcı, Nazmi Çatka, Ömriye Durur, Mehmet Cebeci, Nesibe Ersöz, Halil Kayahan, Ömer Faruk Ceylan.

5. derecede yükselmeye layık olanlar

Yunus Özgür, Teoman Şahan, Ömer Faik Sazak, Erdal Baytemir, Hülya Özsoy, Halil Taşlıgedik, Selahattin Türkeli, Hızır Niyazi Akçiçek, Nevzat Boztaş, Necdet Gökalp, İsa Kaya, Mehmet Öztaş, Bilal Atmaca, Bayram Gökhan, Uğur Şentürk, Necip Baş, Sabri Ayyıldız, İlknur Haman, Nalan Mut (Asnaz), Şafak Albayrak, Ayla Değer, Kutsi Gürler.

6. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

Halis Gümüşoğlu, Reşat Taşdelen, Mehmet Kılcı, Ali Şahin, Hanefi Keskin.

4. derecede yükselmeye layık olanlar

Ekrem Yara, Gönül Malkoç, Ali Gökpınar, İsmail Özmumcu, Orhan Şen, Çetin Keser, Işık Evyapan.

5. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

İsmail Kantas, Seyit Peker, Murat Bilici, Özkan Koç, Bektaş Doğan, Yanya Akçadırcı, Erdal Poyraz, Özcan Avcı, Servet Cihan Demirkan, Özcan Güven, Canip Yetişir, Kadir Karaca, Veysel Ertuğrul, Selami Hatipoğlu, Mehmet Odabaşı, Nuri Yiğit, Ziya Kavruk, Şenol Yılmaz, Süleyman Karaca, Fuat Hazer, Sinan Esen, Abdüllatif Yüksel, Erol Bingöl, Mehmet Yılmaz Küçük, İsmail Yalçın, Ayhan Ünal, Gökhan Karaburun, Şenol Birol Yargıç, Nazmi Güven, Adnan Başkesen, Mehmet Ergül, Kasım Aras, Sadık Bölek, Abdullah Aydın Kuyucu, Ümit Yaşar Özdemir, Yavuz Bayram, Tamer Başpınar, Ahmet Gökçınar, Reha Sümer, Mustafa Kemal Şekercioğlu, Aydın Genç, Ömer Taş.

5. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Dursun Murat Ay, Hüseyin Ertepe, Osman Çakır, Erhan Gülcan, Sabri Yılmaz, Hayati Eraslan, Ender Karasuil, Celil Büyükterzi, Ali Çelik, İsmet Acar, Hüseyin Deveci, Mustafa Çavuşoğlu, Tacettin Kale, Sinan Kuş, Orhan Kılıç, Aydın Şen, Sinan Sezer, Kamil Solak, Uğur Öztuna, Baki Kaya, Aydın Cayan, Levent Budak, Metin Börekçi, Hüseyin Kaynun, Senan Isıkaltın, Nazmi Gürsel Akdarma, Serdar Baker, Murat Yılmaz, Mustafa Çolak, Mustafa Çakır, Adnan Rahmi Karaçam, İsa Dalgıç.

5. derecede yükselmeye layık olanlar

Cevdet Kavak, Muhsin Düğüncü, Rafet Zeybek, Levent Hardalaç, Radı Akyol, Çetin Ünlütürk, Okan Özsoy, Resul Yüksel, Mehmet Özcan Küçüköz, Yaşar Genç, Mustafa Bağarkası, Abdularif Akgüç.

6. derecede mümtazen yükselmeye layık olan

Altan Aydoğan, Emin Aydınç, Zihni Doğan.

6. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Sedat Başaran, Selahattin Acar, Ali Ertan.

6. derecede yükselmeye layık olanlar

Erol Kütükçüoğlu, Dursun Murat Cevher, Fikret Sünbül, Bülent Elmas, İsmail Hakkı Çavuşoğlu, Metin Özer, Hacı Cam.

7. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

Leyla Yılmaz, Ahmet Kaya, Abdülkadir Toluç.

7. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Oğuz Yöntem, Osman Göğebakan.

7. derecede yükselmeye layık olanlar

Salih Yıldırım, Hasan Kanlı, Osman Erduran, Mustafa Kızılırmak, Mustafa Ramazan Günaydın, Betül Tortamış, Nevin Özkan, Nalan Sözen, Sevil Demir, Emine Ertemli, Cengiz Topel Çiftçioğlu, Mehmet Ali Pekgüzel, Cemal Eroğulları, Ali Eroğlu, Erdoğan İshakoğlu, Selahattin Pistav, Metin Demirtaş, Hakan Karaali, Akif Celalettin Şimşek, Ahmet Gül, Osman Bağlar, Mustafa Küçük, Cengiz Turhan, Hakan Arslan, Dilek Atay, Murat Akyamaç, Cengiz Çallı, Mehmet Şahin, Nurettin Ulutaş, Mehtap Yılmaz, Nurettin Ulutaş, Mehtap Yılmaz, Murat Küçük, Dursun Kılıç, İbrahim Tufan Ataman, Ekrem Akkuş, Ali Ceylan, Tansel Ünal, Erdoğan Yıldırım, Melek Yılmaz, Yusuf Arslan, Mehmet Cihan Kısa, Avni Arslan, Murat Bağlamacı, Osman Atalay, Celil Budak, İbrahim Akgün, Erhan Ünlü, Mehmet Aydın, İbrahim Bilhan Bilaloğlu, Hasan Basri Zamaniş, Ertuğrul Hastaoğlu, Tahsin Kutan, Gökhan Öztürk, Adnan Gümüş, Ahmet Türkoğlu, Alper Türközmen, Hasan İşleyici, Vedat Kadri Özüer, Bekir Sıtkı Yıldırım, Hakan Büyükabacı, Sadettin Ulusoy, Sali Sözen, Ahmet Turan Doğan, Yusuf Yıldırım, Cumhur Özer, Talat Deniz, Turgay Sevim, Aziz Kızıl.

8. derecede yükselmeye layık olanlar

İlhami Başkurt, Cevdet Aydemir, Burhan Özkan, Mustafa Çınar, Mehmet Yücesoy, Mehmet Özer, Turhan Turunç, Mustafa Turhan, Celal Meşe, Ahmet Soytürk, Ender Coşkun, Cengiz Cem Karakaşlı, Sadık Gülyaz, Mehmet Çalkan, Recep Korkmaz, Mustafa Cevad Telli, Selim Mansuroğlu, Halil İbrahim Akkan, Altan Şahin.

İDARİ YARGI

2. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

Mehmet Akkaya, Hatice Neşe Sarı, Attila Sarp, Altan Şahin, Mehmet Ali Samur, Türkan Suat Er, İsmet Türkel, Emine Aktepe, Semra Şentürk, Turan Aslan, Itır Melis Aya.

2. derecede tercihen yükselmeye layık olan Erol Urhan.

3. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

Gürsel Mekik, Osman Ali İncekara, Mehmet Salih Özbilgin.

4. derecede mümtazen yükselmeye layık olan

İrfan Eroğlu.

4. derecede tercihen yükselmeye layık olan

Ünal Demirci.

6. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

Ali Yaşar Yurdabak, Enver Kaya, Mahmut Kabukçu, Mahmut Doğan, Hasibe Gül Yılmaz, Şaban Işık.

6. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Zülküf Zeren Ayhan, Fethi Aslan.

6. derecede yükselmeye layık olan

Nazlı Yanıkdemir.

7. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar

Erhan Çiftçi, Vahit Bektaş, Yılmaz Akçil, Mehmet Kapılar, Adil Memiş, Metin Arıtı, Hasim Sayın, Ertan Demirci, Tülay Bulgurcu, Mesun Güngör, Halil Koç, Hasan Güzeler, Oğuz Yağlıcı, Selbi Koca, Çetin Kaya, Ercan Ahı, Mustafa Genç, Koray Nazik, Zuhal Otaş.

7. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Aydemir Tunç, Erhan Çolakoğlu, Nermin Zegerek, Merih Ercan, Kurtuluş Beyribey, Şehnaz Gerek.

6. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Nuri Alper Arslan, Kenan Özdemir, İlmettin Diril, Erdal Urfalı, Dursun Kaya, Mustafa, Yılmaz, Nurdan Okur, Bülent İlkılıç, Abdurrahman Serdar Gökçe, Hacer Akkaya, Şükran Özsoy, Hüseyin Çolak.

6. derecede yükselmeye layık olanlar

Mustafa Gökmen, Ahmet Kiriş, Haydar Şahin, Öznur Kabak, Celal Atay, İlhami Dal, Orhan Yalmancı, Leyla Sezer, Vildan Yılmaz, (Karaçay).

7. derecede mümtazeten yükselmeye layık olanlar

Mine Kaya, İbrahim Kır.

7. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Nuriye Yasemin Ceylan, Gül Sultan Tabel, Döndü Demirtaş, Yavuz Mehmet Sahan, Hacı Musa Gülnar.

7. derecede yükselmeye layık olanlar

Ogün Maden, Veli Beydoğan, Mustafa Çürük, Ali Kayaoğlu, Aydan Şimşek, Günay Çiftçioğlu, Nursen Durmuş (Aydemir), Nuray Candan Apaydın, Nimet Özkavalcı, Hatice Uçar, Hasan Caac, Abdulgafur Avcı, Yusuf Solmaz Balo, Fatih Karakullukçu, Oktay Kaya, Zeyide Pınar, Selami Yücel, İlknur Işınay, Zeynep Hayret İhsan, İsa Arısoy, Şahin Çil, Gülsüm Karslı, Reyhan Yaman, Kadir İnan, Ali İhsan Öztekin, Erhem Erdoğdu, Haldun Keleş, Mehmet Karagöz, Şükrü Onat Tekinalp, Yusuf Kara, Aysel Azman, Nerrin Orken, Süreyya Kanadıkırık, Nuran Karaali, Tülay (Özmen) Akkuş, Metin Kıratlı, Ömer Küçükyurt, Nazif Aydın, Mehmet Demir, Mustafa Yücel Kaynar, Metin Cemal Bağatur, Metin Turan, Cemil Kuru, M. Cumhur Uluçınar, Faruk Sarıoğlu, Nuh Güler, Erol Özdemir, İsmail Adam, Nevzat Karabaka, Hacı Mehmet Kaya, Mehmet Erkan Pınar, Halil Adıgüzel, Halit Kıvrıl, Naci Ergin, Muhlis Boyun, Şerif Yılmaz, Mehmet Gülcek, Mustafa Şafak, M. Fatih Teczan, Tuğrul Can, Mustafa Çete, Erol Ofluoğlu, Muharrem Ürgüp, Necati Albayrak, Vedat Yılmaz, Neset Kaya, Hıdır Erulas, Gökhan Göktaş, Erdoğan Dikmen.

8. derecede yükselmeye layık olanlar

Sami Tetik, Recep Kınalı, Mustafa Taş, Mustafa Karakeçili, Murathan Şahin, Ali Rıza Akkaya, Ahmet Fatih Sofu, Rüstem Özbek, Nuri Keskin, Cevdet Ekizoğlu, M. Sami Özkan, Sonay Şanlıer, Fatma Gülay Paccı, Fikret Karaçorlu, Kamil Uygun.

SAVCI SINIFI

2. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar Kadir Ünal, Cafer Koman, Cemil Kuyu, Osman Şükrü Kocas, Sabri Beytorun, İhsan Eroğul, Tevfik Logoglu, Erol Çavuşoğlu, Osman Topçu, Şakir Belli, Mehmet Fahrettin Hekimoğlu, Mustafa Yücel, Mehmet Süslü, Hamit Atansoy, İsmail Işık, Hüseyin Kaya, Haluk Kırca, Kürşat Kayral.

2. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Suat Arslan, Cihan Arkun, Altay Onursal, Mithat Özcan, Süleyman Tutal, Hüseyin İnan, Basri Aydın, Cuma Özdemir, Mecit Ceylan, Süleyman Karaca, Turgut Değirmenci, Halil Türkmen, Nafiz Özkalay.

2. derecede yükselmeye layık olan

İlhan Dündar.

3. derecede mümtazen yükselmeye layık olanlar Tuncay Senerol, İlhan Ayaz, Vural İrtem, Mustafa Nevhan Akyıldız, Fahriye Balaban, Ekrem Nur, Mehmet Aydoğan, Cahit Cantepe, Ümit Yüksel, Ahmet Er, Mustafa Ali Taşkafa, Ali İhsan Demirel, Vural Ekiz, Kazım Yıldız, Rıza Can, Ömer Tuncay İpek, Semih Akca, Alaattin Atakan, Abdullah Siret, Özarslan Erdoğan İnem, Güven Kok, Altan Günaydın, Abdülkadir Güngören, Zülkarneyn Kısık, Hikmet Çeltik, Ömer Zafer Koç, Atilla Akbey, Nihat Erdem, Metin Kurt, Hüsnü Etin, Ali İhsan Ersumerli. 3. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Cihat İpekçi, Seyhun Yazan, Mustafa Balaban, İsmail Onaran, Faruk Kurtoğlu, Sedat Seyhan, Cumhur Akdemir, Cemal Arslan, Yunus Kiremit, Talip Kalkan, F. Nuray Suyabatmaz.

3. derecede yükselmeye layık olanlar

Hatice Kokten, Ali Tuğrul Yalçınkaya, Alaaddin Çiçek, Adnan Ömeroğlu.

4. derecede mümtazeten yükselmeye layık olanlar

Ata Koycu, Bilal Gündüz, Zeki Kaner, Hasibe Nazan Engin, Musteba Numanoğlu, Nazan Pekcan, Ali Eryılmaz, Sami Güngör, Mehmet Ağırman, Erol Tosun, Fatih Çınar, Mustafa Yeniyurt, Simet Şanlı, Mehtap Ögeç, Selçuk Arıcıoğlu, Sait Kunt, Zafer Ediş, Reşit Özcan, Hayri Kayalıca, Abbas Özden.

4. derecede tercihen yükselmeye layık olanlar

Mehmet Dalgalı, Mustafa Yıldırım, Kemal Demirddn, Rıfat Sagut, Mustafa Çelebi, İsmail Şafak, Vedat Damar, Ulutan Toraman, Hüseyin Yavaş, Namık Kemal Özdemirbaş, Halil Gölge, Vedat Kangal, Sedat Bacaksı.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Sonraki Haber