Feza Gazetecilik A.Ş


Genel Yayın Müdürü : Ekrem Dumanlı


Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı
Mehmet Kamış

Genel Yayın Editörleri
Veysel Ayhan
Ali Akkuş

Görsel Yönetmen
Fevzi Yazıcı

Haber Müdürü
Fatih Uğur

Ankara Yayın Temsilcisi
Mustafa Ünal

Adres: Zaman Gazetesi, 34194 Yenibosna, İSTANBUL  Tel: 0212- 454 1 454 Faks: (0212) 454 14 67
İnternet Adresi:  www.zaman.com.tr
Reklam: Tel: (0212) 454 82 48, Faks: (0212) 454 86 33 E-posta: reklam@zaman.com.tr
ZAMAN, Basın Meslek İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir.
Baskı:
Feza Gazetecilik A.Ş Tesisleri


ZAMAN'IN TİRAJI BPA TARAFINDAN DENETLENMEKTEDİR.
 

 

Editörler

1.Sayfa
Musa Güner (m.guner@zaman.com.tr)
Harun Çümen (h.cumen@zaman.com.tr)

İç Haberler
Musa Çakmak (m.cakmak@zaman.com.tr)

Ekonomi
Turhan Bozkurt (t.bozkurt@zaman.com.tr)

Dış Haberler
Mustafa Edip Yılmaz (e.Yilmaz@zaman.com.tr)

Politika
Fuat Sarı(f.sari@zaman.com.tr)

Spor
Temel Yirmibeşoğlu (t.yirmibesoglu@zaman.com.tr)

Kültür Sanat-Tv
Ali Çolak (a.colak@zaman.com.tr)

Yorum
A.Yavuz Altun (yorum@zaman.com.tr)

Aile Sağlık
Ayşe Altunköprü (a.tosun@zaman.com.tr)

Yurt Haberleri
Selim Budak (s.budak@zaman.com.tr)

Fotoğraf
Selahattin Sevi (s.sevi@zaman.com.tr)

Dijital Medya
İsmail Kavak (i.kavak@zaman.com.tr)

Kürsü
Süleyman Sargın (s.sargin@zaman.com.tr)

Magazin
Dilek Hayırlı (d.hayirli@zaman.com.tr)

Dış Baskılar
Osman İridağ (o.iridag@zaman.com.tr)

Gece Sorumlusu
İbrahim Karayeğen (i.karayegen@zaman.com.tr)

Yayın Temsilcileri

ADANA
Bilal Öğütçü (b.ogutcu@zaman.com.tr)

ANTALYA
Serhat Şeftali (s.seftali@zaman.com.tr)

DİYARBAKIR
Aziz İstegün (a.istegun@zaman.com.tr)

ERZURUM
Ersin Demirci (er.demirci@zaman.com.tr)

GAZİANTEP
Nurullah Kaya(n.kaya@zaman.com.tr)

İZMİR
Vahit Yazgan (v.yazgan@zaman.com.tr)

KONYA
Şirin Kabakçı (s.kabakci@zaman.com.tr)

SAMSUN
Mükremin Albayrak (m.albayrak@zaman.com.tr)

TRABZON
Mehmet Sakin (m.sakin@zaman.com.tr)

Dijital Medya

Dijital Medya Yayın editörü
İsmail KAVAK (i.kavak@zaman.com.tr)

Sosyal Medya
Salim Serdar KÖKSAL (s.koksal@zaman.com.tr)

ZamanTV
Muhsin PİLGİR (m.pilgir@zaman.com.tr)
Burak ÖZTÜRKCAN (b.ozturkcan@zaman.com.tr)

İçerik Yöneticileri
Aydın ÖZCANBAZ (a.ozcanbaz@zaman.com.tr)
Ekrem AYTAŞ (e.aytas@zaman.com.tr)
Behra YÜKSEL (b.yuksel@zaman.com.tr)
Muhammet KARATAŞ (mu.karatas@zaman.com.tr)
Fatih SINAR (f.sinar@zaman.com.tr)
Gül ÖZGÜL (n.ozgul@zaman.com.tr)
Volkan CANSIZ (v.cansiz@zaman.com.tr)
Zeliş ARSLAN (z.arslan@zaman.com.tr)
Üsame ARI (u.ari@zaman.com.tr)
İbrahim İZMİRLİ (Gece) (i.izmirli@zaman.com.tr)
Ahmet EĞİLMEZ (Gece) (a.egilmez@zaman.com.tr)

İletişim
info@zaman.com.tr

İnternet Reklam
Ümit KARAKÖSE (u.karakose@zaman.com.tr)
Telefon: 0212 454 82 04
Faks: 0212 454 86 33

Yönetim Yeri Adresi
Ahmet Taner Kışlalı Cd.No:6 Yenibosna-İSTANBUL
0212 454 1 454

Yurt Dışı Temsilcilikleri

Amerika
Sıtkı Özcan (001 646 756 26 22)


Dursun Çelik
Haber : 0049/69 300 34 246-256
Abone : 0049/69 300 34 130
Reklam : 0049/69 300 34 213

Avusturalya
Enes Cansever (00 612 9649 6006)

Azerbaycan
Süleyman Ünal (0099-412-530 85 81 / 85)

Bulgaristan
Erkan Tunca (00359-2 832 31 11)

İskandinavya
Kamil Subaşı (0045-702 069 70)

Benelux
Mete Öztürk (0032-0-2 245 87 17)

İngiltere
Kadir Uysaloğlu
Haber : 0044-207 68 45940
Reklam : 0044-207 60 92963

İsviçre
Özgür Taşçıoğlu (0041-31 311 84 90)

Kazakistan
Ahmet Alyaz (007-727 378 77 69)

Kırgızistann
Aydın Pazarcı (00996 312 61 46 42 / 48)

Makedonya
Mehmet Emin Çoban (00389 2 323 15 92 / 93)

Romanya
Bahadır Van (0040-21 211 21 31)

Türkmenistan
Cemil Yıldız (0099-312 41 14 05 / 06 / 36)

Fransa
Emre Demir (00331 41 50 74 96)

Avusturya
Seyit Aslan (00 43 650 633 44 99)