Haberler / OKUR HATTI / Sayın Esadaş Turizm şirketi çalışanları;

Sayın Esadaş Turizm şirketi çalışanları;

18 Haziran 1995, Pazar

Ben 10.04.1995 günü firmanıza ait otobüsle Ankara-Erzurum arası yolculuk yaptım.

2 gün Erzurum’da kaldıktan sonra yine firmanıza ait otobüsle tekrar Ankara’ya geri döndüm.

Gerek gidiş, gerekse dönüş esnasında firmanızın göstermiş olduğu yakın ilgiden ve özellikle namaz vakitlerinde uygun yerlerde mola vererek yolculara rahatlıkla namazlarını eda etme imkanı sağladığınızdan dolayı, sizlere teşekkürlerimi sunar, bu zirveden düşmemenizi temenni ederim.

Ömer Ateş

Adana Büyükşehir

Belediye Başkanlığı’na

Adana’ya yeni otobüs terminali yapmakla, Adana’nın önemli sorunlarından birini hallederek, çok güzel bir hizmet yapmış oldunuz. Ancak yaptığınız yeni terminalde, insanlarımızın ibadet ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir mescidin olmayışı önemli bir eksikliktir. Çünkü insanlarımız açıkta, tahtaların üzerinde ibadetlerini yapmaya çalışmaktadırlar.

Otobüs terminalindeki bu eksikliğin belediyeniz tarafından en kısa zamanda giderileceğine inanıyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Nazmi Sivri

Bursa

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir
Sonraki Haber
Bölümün en çok okunan haberleri