DYP'NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

DYP'NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
HABERLER POLİTİKA
25 Şubat 2004, Çarşamba

DYP'nin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları şöyle:

ADANA
Büyükşehir: Ümit Özgümüş
Aladağ: Hacı Ümmet Dağ
Ceyhan: Osman Ozan
Feke: Mustafa Özatay
İmamoğlu: Kadir Altunköse
Karataş: Süleyman Balıkçı
Kozan: Hakkı Tamdoğan
Pozantı: Adem Aydın
Saimbeyli: Kenan Asen
Tufanbeyli: Hüseyin Keçe
Yumurtalık: Etnan Vay

ADIYAMAN
Merkez: Mehmet Özdemir
Besni: Fahri Serter
Çelikhan: Mustafa Şahin
Gerger: Recep Aksoy
Gölbaşı: Yusuf Özdemir
Kahta: Mehmet Yaşin Erdem
Tut: Mahmut Öncebe

AFYON
Merkez: Çetin Alpi
Başmakçı: Tevfik Sardohan
Bayat: Mevlüt Eryılmaz
Bolvadin: Mehmet Koçum
Çay: İsmail Kökcür
Dazkırı: Ali Osman Akgül
Dinar: Yener Yaşar Emeksiz
Evciler: Şevki Karataş
Hocalar: Kenan Sarı
İhsaniye: Sadık Ölmez
Sandıklı: Sefa Müslehiddinoğlu
Sincanlı: Faruk Özdemir
Sultandağı: İsmail Çelik
Şuhut: Nuri Oynağanlı

AĞRI
Merkez: Sıdık Taştan
Diyadin: Seyfettin Yaşlı
Doğubeyazıt: Ali Konyar
Hamur: Mehmet Şirin Yiğit

AMASYA
Merkez: Hüseyin Baş
Göynücek: Mustafa Yılmaz
Gümüşhacıköy: Ali Ceylan
Hamamözü: Süleyman Şimşek
Merzifon: Cahit Toprak
Suluova: Sebahattin Özbey
Taşova: Mustafa Korkmaz

ANKARA
Büyükşehir: Mustafa Serhan Yücel
Altındağ (Merkez ilçe): Canan Erenözlü
Çankaya (Merkez ilçe): Yücel Seçkiner
Etimesgut (Merkez ilçe): Fuat Özgen
Gölbaşı (Merkez ilçe): Namık Kemal Doğan
Keçiören (Merkez ilçe): Oğulhan Oğultürk
Mamak (Merkez ilçe): Tuncer Koca
Sincan (Merkez ilçe): Orhan Ünsal
Yenimahalle (Merkez ilçe): Bayram Kocaman
Akyurt: Ziya Metin
Ayaş: Rıfat Mavioğlu
Bala: Neşet Altıntop
Beypazarı: Süha Eliuz
Çamlıdere: Ahmet Çiçekçi
Çubuk: Mehmet Emin Ertürk
Elmadağ: İsmail Pehlivan
Evren: Alaaddin Yüksel
Güdül: İbrahim Güven
Haymana: Bünyamin Adacı
Kalecik: Ömer Çetinkaya
Kazan: Müzekkir Karaoğlu
Kızılcahamam: Mazhar Demirbaş
Nallıhan: Erbil Alparslan
Polatlı: Ali Öztürk
Şereflikoçhisar: Hacı Abdullah Koçyiğit

ANTALYA
Büyükşehir: Hasan Subaşı
Kepez (Alt kademe): İsa Akdemir
Alanya: Bilal Korkmaz
Elmalı: Rafet Sermet
Finike: Nail Dülgeroğlu
Gündoğmuş: M. Zafer Arslan
İbradı: Muharrem Kaya
Kale: Süleyman Topçu
Kaş: Emin Erdem
Kemer: Yusuf Demir
Korkuteli: Ese Onuk
Kumluca: Süleyman İlhan
Manavgat: Ertekin Kök
Serik: Ali Sülek

ARTVİN:
Merkez: Hasan Akın
Ardanuç: Aydemir Akköy
Arhavi: Refik Lakerta
Borçka: Burhan Kırdar
Murgul: Asım Tosun
Şavşat: Hasan Yılmaz
Yusufeli: Mustafa Mataracı

AYDIN
Merkez: Kazım Uysal
Bozdoğan: Zeki Bağcı
Çine: Altuğ Karaköse
Germencik: Ali Şanlı
İncirliova: Gandeher İlhan
Karacasu: Halil Töz
Karpuzlu: Muharrem Yalçın
Koçarlı: H. Erdinç Bosnalı
Köşk: Yalçın Taç
Kuşadası: Engin Berberoğlu
Kuyucak: Fikri Özçetin
Nazilli: Esat Ergüler
Söke: Aşkın İhsan Işıklı
Yenipazar: Kamil Cankurtaran

BALIKESİR
Merkez: A. Baki Ataç
Ayvalık: Ahmet Tüfekçi
Balya: Ali Şen
Bandırma: Yalçın Alen
Bigadiç: Hidayet Kelemençe
Dursunbey: Mehmet Yarma
Erdek: Hamit Nural
Gömeç: Osman Arslan
Gönen: Hayati Köse
Havran: Hasan Dede
İvrindi: Alattin Özcan
Kepsut: Seçkin Saraç
Manyas: Behis Kutlu
Savaştepe: Sefa Şensöz
Sındırgı: Fahrettin Dolar
Susurluk: Mehmet Çetin

BİLECİK
Merkez: Ahmet Özünlü
Bozüyük: Fadıl Gürel
Gölpazarı: İsmail Özmay
İnhisar: Ayhan Ödübek
Osmaneli: Sabriye Dinçer
Pazaryeri: Kadir Mete
Söğüt: Abdullah Saydam
Yenipazar: İbrahim Değirmenci

BİNGÖL
Merkez: Mustafa Mirbey Ertuğrul
Adaklı: Tekin Işık
Genç: Zeki Karataş
Karlıova: Abdurrahman Karabulak
Solhan: Niyazi Çavuşoğlu

BİTLİS
Merkez: Muzaffer Geylani
Adilcevaz:
Ahlat: Halis Gökbulak
Güroymak: Fethi Çevik
Mutki: Medeni Çiçiklitaş

BOLU
Merkez: İsmail Nejdet Arafat
Dörtdivan: Mehmet Aynagöz
Göynük: Ahmet Çankaya
Seben: Nihat Ateş

BURDUR
Merkez: Şali Arslan
Ağlasun: Mustafa İnci
Altınyayla: İzzet Türen
Bucak: Arsal Sarı
Çavdır: Mehmet Özarslan
Çeltikçi: Cengiz Aktürk
Gölhisar: Bülent Şakirokunakol
Kemer: Şali Yeşilyurt
Tefenni: Ahmet Çelik
Yeşilova: Ekrem Tekin

BURSA
Büyükşehir: Cevdet Yüce
Nilüfer (Merkez ilçe): Nilüfer Arda
Yıldırım (merkez ilçe): Nedim Balıkçılar
Büyükorhan: K. Mehmet Acaroğlu
Gürsu: Hulusi Turan
İnegöl: Mehmet Hanefi Yıldırım
Karacabey: Ergun Koç
Keles: Emin Lütfi Keskin
Kestel: Ergun Aksoy
Mudanya: Mehmet Karadağ
Mustafakemalpaşa: Nurettin Erbay
Orhaneli: Ali Sarı
Orhangazi: Güner Elçin
Yenişehir: Mehmet Kaya

ÇANAKKALE
Merkez: Bünyamin Nami Tonga
Ayvacık: Mustafa Yeşil
Bayramiç: Ahmet Çekin
Biga: Mehmet İrfan Zeren
Çan: Salih Gandüz
Ezine: İnan Kazım Çelikbaş
Gelibolu: Turgut Sağlıoğlu
Lapseki: Yaşar İnan
Yenice: Ekrem Demirarslan

ÇANKIRI
Merkez: Raif Oktay
Atkaracalar: Fahri Sevimli
Çerkeş: Mehmet Kiraz
Orta: Recep Koçak

ÇORUM
Merkez: Adnan Türkoğlu
Bayat: Hüseyin Akseki
Boğazkale: Hamdi Atila
Dodurga: Bekir Kılıç
Kargı: Ahmet Hamdi Akpınar
Laçin: Ahmet Karaca
Mecitözü: Hamdi Yüksel
Osmancık: Alaattin Uğur
Sungurlu: Murat Koçak
Uğurludağ: Mehmet Kiday

DENİZLİ
Merkez: Ali Aygören
Acıpayam: Sefer Demir
Akköy: Fikri Kayan
Babadağ: Mesut Akbaş
Baklan: Ayhan Demirdöğen
Bekilli: Yusuf Vardaal
Bozkurt: Muzaffer Arıcı
Buldan: Ali Ermiş
Çal: Ramazan Öztürk
Çameli: Halil Ongun
Çardak: Fehmi Kocatürkmen
Çivril: M. Ali Bilgin
Honaz: Hüsamettin Sarıkaya
Kale: Durmuş İncedayı
Sarayköy: Ayhan Fenli
Serinhisar: İsmail Derici
Tavas: Ramazan Köylü

DİYARBAKIR
Büyükşehir: Derviş Sönmez

EDİRNE
Merkez: Ümit Mıhlayanlar
Enez: Emrullah Zeki Tezer
Havsa: Recep Özen
İpsala: Halil İbrahim Tuncalı
Keşan: Sedat Saygı
Lalapaşa: Bülent Şahinşah
Meriç: Mustafa Aksoy
Süleoğlu: Veysel Torpuz
Uzunköprü: Ercan Çobanoğlu

ELAZIĞ
Merkez: Süleyman Selmanoğlu
Ağın: Mehmet Celal Cumurcu
Alacakaya: İlhami Sancar
Arıcak: Abdullah Yıldırım
Baskil: Kemal Ulukent
Karakoçan: Nurettin Aslan
Keban: Hadi Turan
Maden: Ramazan Güler
Sivrice: Hasan Karabulut

ERZİNCAN
Merkez: Mustafa Reşit Ağaoğlu
Çayırlı: Asım Şakar
İliç: A. Ramazan Buran
Kemah: Mustafa Conker
Otlukbeli: Recep Özcan
Tercan: Semih Yaldız
Üzümlü: Celal Özdemir

ERZURUM
Büyükşehir: Sadullah Kaya
Dadaşkent (Alt kademe): Veysel Çıracı
Kazımkarabekir (Alt kademe): Baki Özdemir
Yenişehir (Alt Kademe): Gürbüz Karabacak
Hınıs: Mustafa Şemi Ayar
İspir: Seyfettin Yazıcı
Karaçoban: Abdurrahman Karagöz
Karayazı: Celal Şaka
Köprüköy: Bahattin Karasu
Şenkaya: Remzi Özgen
Tortum: Mehmet Toraman

ESKİŞEHİR
Büyükşehir: Orhan Soydaş
Odunpazarı (Alt kademe): Erdin Düzarat
Tepebaşı (Alt kademe): Fuat Yahşi
Alpu: Mustafa Gökçe
Beyliova: Feridun Güngör
Çifteler: İsmet Doyuk
Han: Burhan Yurter
Mahmudiye: Tekin Emre Öztürk
Mihalgazi: Sami Can
Mihalıçcık: Osman Özel
Sarıcakaya: Ali Kahya
Seyitgazi: S. Arif Ünal
Sivrihisar: Fikret Arslan

GAZİANTEP
Büyükşehir: İsa Gülşen
Şahinbey (Merkez ilçe): Mehmet Abar
Şehitkamil (Merkez ilçe): Abdullah Başarıcı
Araban: Servet Yiğit
İslahiye: Ömer Şahin
Karkamış: Mehmet Tiryaki
Nizip: Mehmet Aslan
Nurdağı: Mehmet Ali Gök
Oğuzeli: Mehmet İzci
Yavuzeli: Adnan Korkmaz

GİRESUN
Merkez: Ergun Özdemir
Alucra: Ömer Candan
Bulancak: Ferruh Zeki Apaydın
Çamoluk: Yaşar Düz
Çanakçı: Arslan Kaplan
Dereli: Eyüp Cinal
Doğankent: Resul Yazıcı
Espiye: İbrahim Önal
Görele: Hasan Namazcı
Güce: Ahmet Demir
Keşap: Hikmet Tekbaş
Piraziz: Hasan Şenel
Şebinkarahisar: Faruk Işıkver
Tirebolu: Atilla Taştemel
Yağlıdere: Mustafa Ersoy

GÜMÜŞHANE
Merkez: Naim Ağaç
Kelkit: Ruknettin Karaman
Köse: Nusrettin Kesler
Kürtün: Enver Yondemir
Torul: Ünal Öztürk

HAKKARİ
Merkez: Aday gösterilmedi.
Çukurca: Mehmet Kanar

HATAY
Merkez (Antakya): Adnan Dağıstanlı
Kırıkhan: İhsan Kuruca

ISPARTA
Merkez: Mustafa Fikri Çobaner
Aksu: Raşit Karaduman
Atabey: İzzet Kutlu
Eğirdir: Ömer Şengöl
Gelendost: Halim Kıyak
Gönen: İbrahim Çelik
Keçiborlu: Osman Arı
Senirkent: Şener Balım
Sütçüler: Avni Bircan Turan
Yalvaç: Halil Hilmi Tütüncü
Yenişarbademli: Mustafa Erdem

MERSİN
Büyükşehir: Mehmet Semih Nane
Akdeniz (Alt kademe): Hakan Fikret Özbaş
Toroslar (Alt kademe): Mehmet Aktaş
Yenişehir (Alt kademe): Muhsin Bayar
Anamur: Besime Çelik
Aydıncık: Fikri Uzun
Bozyazı: Nurhan Tunç
Çamlıyayla: Osman Yılmaz
Erdemli: Süleyman Tartar
Gülnar: Selami Bağça
Mut: Ali Orhan
Silifke: Sadık Avcı
Tarsus: Hatice Kaleli Babaoğlu

İSTANBUL
Büyükşehir: Ahmet Vefik Alp
Adalar (Merkez ilçe): Mehmet Dündar Tıraş
Avcılar (Merkez ilçe): Yalçın Erkan
Bağcılar (Merkez ilçe): Coşkun Alagöz
Bahçelievler (Merkez ilçe): Onur Gözen
Bakırköy (Merkez ilçe): Mehmet Ezher Yılmaz
Bayrampaşa (Merkez ilçe): Zekeriya Kızıltürk
Beşiktaş (Merkez ilçe): Nursan Ünal
Beyoğlu (Merkez ilçe): Fevzi Poyraz
Eminönü (Merkez ilçe): Vedat Bayram
Esenler (Merkez ilçe): Selma Özuslu Ünal
Eyüp (Merkez ilçe): Asım Coşkun
Fatih (Merkez ilçe): Yetkin Gündüz
Gaziosmanpaşa (Merkez ilçe): Tuncay Yılmaz
Güngören (Merkez ilçe): Aydın Egemen
Kadıköy (Merkez ilçe): Osman Ata Hızlan
Kağıthane (Merkez ilçe): Necdet Koptagit
Küçükçekmece (Merkez ilçe): Salim Korkmaz
Maltepe (Merkez ilçe): Ünal Okyay
Pendik (Merkez ilçe): Mehmet Bilgin
Sarıyer (Merkez ilçe): Seçkin Deniz Değer
Şişli (Merkez ilçe): Adnan Yüksel
Tuzla (Merkez ilçe): Ender Yılmaz
Ümraniye (Merkez ilçe): Nusret Türker
Üsküdar (Merkez ilçe): Namık Kemal Şahin
Zeytinburnu (Merkez ilçe): İbrahim Şencan
Çatalca (Merkez ilçe): Kemal İlaldı
Silivri (Merkez ilçe): Vildan Güvenç
Sultanbeyli (Merkez ilçe): Kamile Dikbaş
Şile (Merkez ilçe): Mehmet Ay

İZMİR
Büyükşehir: Yüksel Yalova
Karşıyaka (Merkez ilçe): Cevat Kırkpınar
Aliağa: Cumhur Güney
Balçova: Kamil Öztürk
Buca: Suavi Tuncay
Bayındır: Ayhan Hasırcıoğlu
Bergama: Tuncay Akyol
Beydağ: Muhsin Pulcu
Bornova: Refik Diker
Gaziemir: Saffet Helvacı
Güzelbahçe: Hasan Bakıcı
Narlıdere: Hasan Uçak
Çeşme: Mustafa Genger
Çiğli: Sebahattin Topuz
Dikili: Yüksel Uçar
Foça: Serdar Mersin
Karaburun: Ahmet Değirmenci
Kınık: Rıfat Ateş
Kiraz: Mehmet Yaşar Sarı
Kemalpaşa: Gündüz Baran
Menemen: Ahmet Şahin
Menderes: Aykut Vural
Ödemiş: Özcan Kılıç
Seferihisar: Mesut Taşboğa
Tire: Doğan Sertdemir
Torbalı: Hasan Karatoklu
Urla: Mustafa Yaman
Selçuk: Hilmi Kiper

KARS
Merkez: Turgut Reis
Akyaka: Aba Müslüm Deniz
Digor: Ali Rıza Yaradanakul
Kağızman: Harun Yüce
Selim: İlhan Çiftçi
Susuz: Ahmet Zinderen

KASTAMONU
Merkez: Ertan Mumcu
Ağlı: Kemaleddin Çolak
Cide: Nejdet Demir
Çatalzeytin: Mustafa Mesut Karahan
Daday: Vahit Aslan
Devrekani: Osman Kocadelioğlu
Doğanyurt: Ahmet Kaya
İhsangazi: Erol Kepenek
Seydiler: Metin Arslan

KAYSERİ
Büyükşehir: İlhan Koçak
Kocasinan (Merkez ilçe): Kenan Mutlu
Melihgazi (Merkez ilçe): Fuat Gençsoy
Akkışla: Süleyman Sayın
Bünyan: Yaşar Uğur
Develi: Şahin Türkboylar
İncesu: Ahmet Albayrak
Pınarbaşı: Servet Kantekin
Sarıoğlan: Mehmet Bayraklı
Sarız: Halil Erkek
Talas: Doğan Güven
Tomarza: İsmail Gülveren
Yahyalı: Abdullah Şabanoğlu
Yeşilhisar: Faruk Alıcı

KIRKLARELİ
Merkez: Önder Başlı
Babaeski: Hasan Kunduz
Demirköy: Kamer Tuna
Pınarhisar: Mehmet Kapılı
Vize: Selçuk Yılmaz

KIRŞEHİR
Merkez: Hayati Şahin
Boztepe: Rahmi Aydoğan
Çiçekdağı: Kütük Bek
Kaman: Kemal Aydın

KOCAELİ
Büyükşehir: Nadir Arif Aşık
Bekirpaşa (Alt kademe): Ercüment Şahin
Saraybahçe (Altkademe): Nazmi Ertuğral
Gölcük: Bilge Saral
Kandıra: Olcay Çelik
Karamürsel: İsmail Yıldırım
Körfez: Fevzi Canbaz
Derince: Hasan Subaşı

KONYA
Büyükşehir: Mevlana Celalettin Örnek
Karatay (Merkez ilçe): Mustafa Türkaslan
Meram (Merkez ilçe) : Ali Seçmen Çevik
Selçuklu (Merkez ilçe) : Mehmet Kızılkan
Akşehir: Karatay Selçuk Şehirli
Beyşehir: Süleyman Şenol
Bozkır: Ramazan Sarı
Çeltik: Hüseyin Altunkalem
Çumra: Adnan Ayyıldız
Doğanhisar: Ahmet Gürbüz
Ereğli: Nafiz Dönmez
Hadım: Kadir Demir
Halkapınar: Bilal Daniyal
Hüyük: Yasin Eser
Ilgın: Hasan Hüseyin Akıncı
Kadınhanı: Günal Yurtseven
Karapınar: Mehmet Pirencioğlu
Kulu: İfakat Önal
Sarayönü: Şerafettin Büyükcengiz
Seydişehir: Yaşar Gül
Tuzlukçu: İbrahim Koyuncu
Yalıhüyük: Yusuf Asiltürk
Yunak: Mahmut Ersoy

KÜTAHYA
Merkez: Mustafa Baykan
Gediz: Ceyhun Ay

MALATYA
Merkez: Ahmet Nisan Öztaş
Arapkir: Metin Çağdaş
Doğanşehir: Şükrü Kahtalı
Kale: Eşref Gökhan
Pötürge: Yusuf Ziya Varan

MANİSA
Merkez: Orkun Şıktaşlı
Demirci: Hüseyin Akkurt
Salihli: Gengiz Tunç
Saruhanlı: Serdar Yaralı

KAHRAMANMARAŞ
Merkez: Mutlu Fettahoğlu
Afşin: Yalçın Demir
Çağlayancerit: A. Nazım Engizek
Ekinözü: Ömer Kaplan
Pazarcık: Yakup Hamdi Bozdağ
Türkoğlu: Cafer Güçlü

MARDİN
Merkez: Abdulkadir Tutaşı
Derik: Şehmuz Necimoğlu
Kızıltepe: Süleyman Özmen
Mazıdağı: Abdulbaki Duyar
Ömerli: Servet Cemiloğlu
Savur: Şerifşref Ayaz

MUĞLA
Merkez: Şükrü Zeybek
Bodrum: Günay Karataş
Dalaman: Ayhan Günay
Datça: Mustafa Soytok
Fethiye: Erdal Eroğlu
Köyceğiz: Muharrem Özçakır
Marmaris: İsmet Karadinç
Milas: Rüştü Yiğitkaya
Ortaca: Cemil Durmuş
Ula: Nadi Şenkal
Yatağan: Ayhan Özdemir

MUŞ
Merkez: Fadıl Tunç
Korkut: Hatem Akpolat

NEVŞEHİR
Merkez: Seyit Mehmet Akbay
Gülşehir: Uğur Kalaycı
Kozaklı: Nail Dönmez
Ürgüp: Sultan Boz

NİĞDE
Merkez: Hasan Hüseyin Akkuş
Altunhisar: Ertuğrul Doygun
Bor: Hikmet Çetin Çorum
Çamardı: Ahmet Özkaynak
Çiftlik: İbrahim Hakkı Güzel
Ulukışla: Hüseyin Saçan

ORDU
Merkez: Selim Sırrı Carlak
Çaybaşı: Mustafa Kurt
Fatsa: Mustafa Kemal Çamaş
Gülyalı: Nuh Recep Şahin
Gürgentepe: Ekrem Yılmaz
Kabadüz: Yılmaz Akdeniz
Korgan: Selim Uzan
Kumru: İhsan Cayak
Mesudiye: Muhittin Ersin
Perşembe: Kamil Ertekin Çolak
Ulubey: Mehmet Yılmaz
Ünye: Mehmet Elibol

RİZE
Merkez: Özkan Avcı
Ardaşen: Fahrettin Füne
Çayeli: Yılmaz Fıstık
Güneysu: Rıfat Özer
İkizdere: Hasan Aksu

SAKARYA
Büyükşehir: Enver Toçoğlu
Merkez (Adapazarı): Zafer Adalet
Akyazı: Sadettin Güleç
Geyve: Vedat Eren
Hendek: Haydar Zaim
Karasu: Bekir Sarıoğlu
Kaynarca: Tuncer Aydın
Kocaali: Zeynel Dal
Sapanca: Necati Dağhan
Taraklı: Harun Aydın

SAMSUN
Büyükşehir: Mazhar Başoğlu
Atakum (Alt kademe): Sezai Çorbacıoğlu
Gazi (Alt kademe): Aziz Oral
İlkadım (Altkademe): Mehmet Okuyucu
Alaçam: Özcan Yılmaz
Asarcık: Ertan Karaman
Bafra: İbrahim Alacamlı
Havza: Nurettin Gün
Kavak: Şerif Ün
Ladik: Mehmet Karahan
Ondokuzmayıs: Yılmaz Erel
Salıpazarı: Cavit Yıldırım
Tekeköy: Galip Mustafa Yücel
Terme: Şakir Şengül
Vezirköprü: Sadık Ediz
Yakakent: Zühtü Batı

SİİRT
Merkez: Fahri Çelikel
Aydınlar: Muhsin Çelebi
Baykan: Mehmet Ali Erol
Eruh: Tahsin Sayın
Kurtalan: Faysal Karaatay
Pervari: İsmail Bilen
Şirvan:

SİNOP
Merkez: Hamza İnce
Ayvancık: İbrahim Örnek
Boyabat: Aziz Maden
Dikmen: Hüseyin Güleryüz
Durağan: Ali Dalkılıç
Erfelek: Mehmet Uzun
Gerze: Recai Kuruoğlu
Saraydüzü: Şükrü Yılmaz
Türkeli: H. Dilek Özcan

SİVAS
Merkez: Musa Ünal
Hafik: Selahattin Çuhadaroğlu
Şarkışla: Mehmet Kevioğlu
Yıldızeli: Yılmaz Navruz

TEKİRDAĞ
Merkez: Erdoğan Orhan
Çorlu: Mehmet Diktaş
Hayrabolu: Halil Güven Öztemel
Malkara: Salih Keskin
Mamaraereğlisi: İbrahim Uyan
Muratlı: Salih Zeki Özmen
Saray: Gürkan Kesim
Şarköy: Kanber Baldak

TOKAT
Merkez: Mustafa Kuşakoğlu
Almus: Menduh Mirzaoğlu
Erbaa: Mahmut Şencan
Reşadiye: Hakkı Ünal
Sulusaray: Hacı Bekir Coruk
Turhal: Mehmet Bayram
Yeşilyurt: Süleyman Erdir

TRABZON
Büyükşehir: Avni Akkan

TUNCELİ
Merkez: Hüseyin Söylemez
Çemişgezek: Selahattin Ateş
Hozat: Yusuf Akkaymak
Ovacık: Hasan Çekil
Pertek: Tahsin Yıldırım

ŞANLIURFA
Merkez: Hasan Yılmaztekin
Akçakale: Feyyaz Gündoğan
Birecik: Abdülkadir Yüksel
Bozova: Hasan Arusoğlu
Ceylanpınar: Mehmet Sait Atilla
Harran: Mehmet Özyavuz
Hilvan: Sabri Özkaya
Viranşehir: Lütfi Aydın

UŞAK
Merkez: İsmail Soyöz

VAN
Merkez: Ahmet Yaprak
Başkale: Sadi Ertuş
Çatak: Emin Babür
Erciş: Bülent Erdinç
Gürpınar: Fuat Yaşar Atan

YOZGAT
Merkez: Ömer Yeşillik
Aydıncık: Ahmet Demirel
Çekerek: Duran Özkan
Sarıkaya: Ömer Yıldız
Sorgun: Bahattin Erciyas
Şefaatli: Fahrettin İbiş
Yerköy: Tacettin Uyar

ZONGULDAK
Merkez: Turgut Hamza Çebi
Alaplı: Muzaffer Pehlivan
Çaycuma: Nusret Yakıcı
Devrek: Birol Kıycı
Ereğli: Hasan Erdoğan
Gökçebey: Engin Yılmaz

AKSARAY
Merkez: Sefa Çayır
Ağaçören: Hanifi Aydın
Eskil: Şerafettin Meral
Gülağaç: Osman Uzun
Ortaköy: Halil Demir

BAYBURT
Merkez: İdris Yücel

KARAMAN
Merkez: Mehmet Yıldırım
Ermenek: Yaşar Can
Sarıveliler: Hayri Samur

KIRIKKALE
Merkez: Mahir Yılmaz
Balışeyh: Osman Narin
Keskin: Yaşar Ereli
Sulakyurt: Kadir Çakıroğlu
Yahşihan: Yusuf Gençoğlu

BATMAN
Merkez: Hüseyin Özdemir

ŞIRNAK
Merkez: Naif Tatar
Beytüşşebap: Kamil Dürmüş
Cizre: Halil Soylu
Güçlükonak: Bahattin Aktuğ
İdil: Murat Dalmış
Silopi: Neşet Ökten
Uludere: Gürgin Ürek

BARTIN
Merkez: Baha Karakaş
Amasra: Sevim Özkan
Kurucaşile: Bedran Oğullar
Ulus: Şakir Açıkgöz

ARDAHAN
Merkez: Mete Özdemir
Çıldır: Yusuf Yılmaz
Damal: Ali Tuncer
Göle: Ali Kılıç
Hanak: Harun Tankoç
Posof: Refik Uğurlu

IĞDIR
Merkez: Nimet Turan
Aralık: Yıldırım Turan
Tuzluca: Muzaffer Akpolat

YALOVA
Merkez: Yaşar Okuyan
Altınova: Ali Yurt
Armutlu: Ali İhsan Demirkıran
Çınarçık: Aydın Günay
Çiftlikköy: Mehmet Ali Kaşıkçı
Termal: İbrahim Taner

KARABÜK
Merkez: Enver Tümen
Eflani: Muzaffer Bildik
Eskipazar: Hüseyin Dönmez
Ovacık: Yakup Narter
Safranbolu: Mustafa Eren
Yenice: Kemal Çaylı

KİLİS
Merkez: Nadir Kulakoğlu

OSMANİYE
Merkez: İbrahim Karayiğit
Bahçe: Murat Altundiş
Düziçi: Ökkeş Namlı
anbeyli: Fikri Uçar
Kadirli: Mustafa Feyyaz Çiftçi
Sumbas: Mustafa Nuri Nuhoğlu

DÜZCE
Merkez: Necmi Hoşver
Akçakoca: İsmail Silan
Cumayeri: Yakup Keleş
Çilimli: Recep Özbal
Gölyaka: Sebahattin Sever
Kaynaşlı: Ekrem Kabacı
Yığılca: Şevket Yıldırım

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir