Haberler / ŞEHİR / 2. Amatör Küme kuraları çekildi

2. Amatör Küme kuraları çekildi

15 Şubat 2004, Pazar

Futbolda ikinci kümede oynanılacak olan karşılaşmaların grupları belli oldu. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Gaziantep Şubesi tarafından yapılan kura çekimleri tamamlandı.

ASKF binasında ikinci küme kulüplerinin yetkilileri ile AKSF Başkanı Cuma Reyhan’ın hazır bulunduğu kura çekimlerinde takımlar 3 gurpta mücadele verecekler. 17 takımın yer aldığı ikinci küme maçları Mart ayı içerisinde belirlenecek bir tarihte belli olacak. Bu arada ASKF Başkanı Cuma Reyhan, Gaziantep’te birinci amatör küme maçlarının tamamlandığını ikinci küme maçlarının başladığını söyledi.

İkinci kümede mücadele edecek olan takımların grupları ise şöyle oluştu: A Grubu: Kerkük, Araban, Çınarlı, Özel Bilgi Okulları, Şehreküstü, Yeşilova Yıldız. B Grubu: Aydınoğlu, Nizip Doğanspor, Burç Belediye Güneşspor, Aydınbab, Girnespor. C Grubu: Akınyolu, Uluyatır, Çıksorut, Sosyal Hizmetler, Sanayi Esnafspor, Hoşgör Yeni Mahalle.

Bu arada, birinci amatör kümede şampiyon olan takımların terfi kuraları da çekildi. Buna göre, ilk karşılaşma Nizip Belediye ile Naksanspor arasında olacak. Bu maçın galibi ile Köy Hizmetleri karışı karşıya gelecek. Bu üç takımın arasında Gaziantep birinicisi olan takım terfi maçlarında üçüncü lige çıkabilmek için mücadele verecek.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir

EN ÇOK OKUNANLAR