Haberler / ŞEHİR / Eski hükümlüye devlet desteği

Eski hükümlüye devlet desteği

16 Ekim 2009, Cuma

Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu, mesleki eğitim yardımı talebiyle kendisine başvuruda bulunan eski hükümlü Fuat Yüce'yi iş yeri sahibi yaptı.

Koruma Kurulu sayesinde Afyonkarahisar Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı'nın maddi fonlarından yararlanan Yüce köfteci dükkanı açtı.

Yüce'nin işyerinin açılışını yapan Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanı Cumhuriyet Başsavcısı Nihat Erol, 19 eski hükümlüyü işsahibi yapıldığın ve maddi yardımda bulunduğunu söyledi. Fuat Yüce'de işyeri açmasına yardımcı olan Koruma Kurulu Başkanlığı üyeleri ile Denetimli Serbestlik Şube Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı görevlilerine teşekkür etti. Evli ve 1 çocuk babası olduğunu dile getiren Yüce, köfteci dükkanını eşi ile birlikte işleteceğini belirtti.

Anahtar Kelime: 65
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir

EN ÇOK OKUNANLAR