KAPAT
KAPAT
Haberler / SPOR / 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatı Samsun'da yapılacak

2017 İşitme Engelliler Olimpiyatı Samsun'da yapılacak

- ANKARA
19 Kasım 2013, Salı   00:00

Uluslararası İşitme Engelliler Federasyonu Başkanı ve IOC üyesi Dr. Vladimir Rukhledev, Yardımcısı Dimitry Rebrov ile Mark Cooper 2017 yılında Türkiye’de yapılacak olan İşitme Engelliler Olimpiyatları'nın (DEAFLYMPICS) hazırlık çalışmalarını incelemek üzere Türkiye'ye geldi.

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Osman Arslan’ın misafiri olan heyete Spor Bakanlığı adına Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy da eşlik etti. Heyete yapılan sunum sonrasında bir açıklama yapan Dr. Vladimir Rukhledev, hazırlıkları tüm detaylarının paylaşıldığı Master Plan sunumundan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın da makamında kabul ettiği heyet, İşitme Engelliler Spor Federasyonu'nu ziyaretinin ardından yerinde incelemeler yapmak amacı ile Samsun’a geçti. CİHAN

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir