KAPAT
KAPAT
Haberler / SPOR / Güreş milli takımları Azerbaycan yolcusu

Güreş milli takımları Azerbaycan yolcusu

- İSTANBUL
19 Kasım 2013, Salı   00:00

Uluslararası “Golden Grand Prix” Güreş Turnuvası 22 24 Kasım 2013 tarikleri arasında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yapılacak.

Golden Grand Prix'te mücadelede edecek Grekoormen ve Serbest Güreş Milli Takımları'mız yarın ve 21 Kasım günlerinde Bakü'ye gidecek. Kafile başkanlığını Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya'nın yapacağı, Sadettin Yücel ve Levent Şen'in hakem olarak görev alacağı turnuvada yeralacak olan Güreş A Milli Takım kadroları ve sporcuların kiloları şöyle:Antrenörlüğünü Muttalip Yerlikaya ve Serkan Özden'in masörlüğünü Mecnun Paşalı'nın yaptığı Grekoromen Güreş Milli Takım sporcuları ve kiloları şöyle:55 kilo Şerif Kılıç, Harun Bozoğlu60 kilo Mustafa Sağlam, Enes Başar66 kilo Atakan Yüksel74 kilo Emrah Kuş, Fatih Cengiz84 kilo Kansu İldem, Ali Cengiz96 kilo Mahmut Alkan, Fatih Başköy, Süleyman Demirci120 kilo Atilla Güzel, Emin Öztürk, Ali Nail Arslan SERBEST GÜREŞ MİLLİ TAKIM KAFİLESİAntrenörlüğünü Yüksel Şanlı, Abdullah Çakmar ve masörlüğünü Tamer Kısacık'ın yaptığı Serbest Güreş Milli Takım sporcuları ve kiloları şöyle:55 kilo Sezer Akgül55 kilo Nebi Uzun66 kilo Mustafa Kaya74 kilo Yakup Gör84 kilo A.Kadir Özmen96 kilo Ali Bönceoğlu120 kilo Taha Akgül, Fatih YaşarlıPROGRAMGrekoromen Güreş Milli Takımı yarın müsabakaların yapılacağı Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'ye gidecek. Grekoormen güreş müsabakaları için tartılar 21 Kasım Perşembe günü yapılacak. Müsabakalar ise 22 Kasım Cuma günü yapılacak. Kafile 23 Kasım Cumartesi günü saat 14.30'da Türkiye’ye dönecek.Serbest Güreş Milli Takımı kafilesi ise 21 Kasım Perşembe günü Bakü'ye gidecek. 22 Kasım Cuma günü yapılacak tartılar ve rakiplerin belli olmasının ardından 23 Kasım Cumartesi günü ise müsabakalar yapılacak. Kafile ise 24 Kasım Pazar günü yurda dönecek. CİHAN

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir