KAPAT
KAPAT
Haberler / SPOR / Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin 2010 yılı takvimi belli oldu

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin 2010 yılı takvimi belli oldu

19 Nisan 2010, Pazartesi   12:59

Edirne Belediyesi Başkan Yardımcısı Namık Kemal Döleneken, bu yılki 649. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Etkinlikleri Haftasının, 21-27 Haziran tarihlerinde yapılacağını belirtti.

Dölenek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 649. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Etkinlikleri Haftasıyla ilgili Edirne Valiliği'nde ilgili kurum ve kuruluşlardan temsilcilerin katılımıyla bir toplantı yaptıklarını söyledi.

Bu yıl 21-27 Haziran tarihlerinde yapılacak olan 649. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Etkinlikleri Haftası'ndaki tüm organizasyonları Edirne Belediyesi'nin yapacağını ifade eden Döleneken, ''Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Haftayla ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konser ve diğer organizasyonların ihalesine talip çıkmadığı için etkinlikler belediyemizce yapılacak'' dedi.

Anahtar Kelime: 67
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir
Sonraki Haber