KAPAT
Haberler / TV REHBERİ / Ekip 1, oyunu bozmaya geliyor

Ekip 1, oyunu bozmaya geliyor

Ekip 1, oyunu bozmaya geliyor
17 Eylül 2013, Salı

Özel bir timin aksiyon dolu macerasını konu alan Samanyolu TV’nin sevilen dizisi ‘Nizama Adanmış Ruhlar-Ekip 1’ yeni yayın döneminin ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Ekip, sezon finalinde Özel Harekat’tan istifa etmiş ve kendi maharetlerine göre çeşitli sektörlerde esnaflık yapmaya başlamıştı. Tam da bu dönemde emniyet içerisinde özel bir yapılanma oluşur. Özel bir tim kurulması ve ülkenin başına bela olan iç ve dış güçlerle mücadele edilmesi gerekmektedir. Bunun için de Ekip 1’in yeniden bir araya gelmesi gerekmektedir.

    “Eski dostlar, yeni düşmanlar, Ekip 1 oyunu bozmaya geliyor” sloganıyla ekrana gelecek dizi için iddialı konuşan yapımcı Mehmet Akyol, “Ekip 1 ikinci sezona yeni bir anlayış, yeni bir yapılanma ile giriyor. Yeni yayın döneminde seyirciyi yine ekrana kilitleyeceğini düşünüyorum. Çünkü geçen yılki konseptin üstüne bu sezon yeni ilavelerimizle dizi daha heyecanlı bir yapı kazandı.” diyor.

    Kadrosunda da değişiklikler yapılan diziye usta oyuncu Ahmet Yenilmez  Reis karakteriyle giriyor. Bir diğer değişiklik ise Ayşegül karakteriyle Aslı Özmel. Ayşegül yeni kurulan özel timin lideri olacak. Akif başta olmak üzere diğer elemanların bir kadın tim amirine alışması da zaman alacak. Yeni kıyafetler, yeni mekanlar olmak üzere görsellik de tamamen değişmiş durumda. Bol hareketli ve bol operasyonlu bölümlerin yanında izleyici Ayşegül ile Akif arasında başlayacak aşk hikayesine de tanık olacak. İzleyici zaman zaman Sebo’nun dürüm tezgahını, zaman zaman da Balta ve Karlos’un oto yıkama ve galericilik faaliyetlerini görse de yeni dönem için Mehmet Akyol; ‘sürprizi bol bölümlerin’ müjdesini veriyor. Ve özellikle bir konunun da altını çiziyor Akyol: “Bizim dizimizde herhangi bir siyasi gönderme yok. Biz derin bir dizi de değiliz aslen. Bizim derdimiz, ülkemizin devletler muvazenesinde hak ettiği yere gelmesidir. Ancak bunu engellemek için içte ve dışta oyun içinde oyunlar, plan içinde planlar yapılmış. Biz bunları deşifre edip, bu örgütlerle mücadele edeceğiz.”

‘Ekip 1, bize Allah’ın bir lütfu’

Orhan Bıyıklı (Oyuncu): Bu bize Allah’ın bir lütfu diye düşünüyorum, bizlik bir durum yok. Seyirciler bizi ekranda görüp beğeniyorsa, mesajımız doğru ulaşıyorsa ne mutlu bize. Öte yandan dizinin kurgusu ve konu anlatımı heyecan verici. Ben bile diziyi izlerken heyecanlanıyorum. Bu nedenle seyirciyi aksiyon ve maceraya doyuruyoruz ki seyirci de bize geliyor.

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir
Sonraki Haber