KAPAT
Haberler / TV REHBERİ / 'Kurtlar Vadisi İran' mı geliyor?

'Kurtlar Vadisi İran' mı geliyor?

'Kurtlar Vadisi İran' mı geliyor?
16 Haziran 2007, Cumartesi

'Kurtlar Vadisi Pusu', akıllarda birçok soru işareti bırakarak sezon finalini yaptı. Final bölümünde, şu an dünya siyasetinin de önemli gündem maddelerinden biri olan İran'ın nükleer enerji faaliyetlerine ve Türkiye ilişkilerine değinildi. CIA, Mossad gibi gizli örgütlerin bağlantıları ve çalışmaları irdelendi.

Esas düğüm ise dizinin sonundaki patlama sahnesiyle atıldı. Kimin ölüp kimin kaldığını öğrenmek için izleyici önümüzdeki sezonu iple çekecek. Fakat asıl mesaj dizinin içinde geçen bir diyalogla verildi. Abdülhey, "Abi bu, 3. Dünya Savaşı" dedikten sonra Polat Alemdar: "Macera belli: Kurtlar Vadisi İran" şeklinde bir cevap veriyor.

Bu mesaj acaba yeni bir sinema filminin habercisi mi? Geçtiğimiz yıl Kurtlar Vadisi Irak'la sinemaseverlerin yoğun ilgisini kazanan ekip, bu sene de Kurtar Vadisi İran'la mı sürpriz yapmayı planlıyor? İran ve nükleer enerji faaliyetleri konusunun diziye aniden girişinin açıklaması bu mu olacak?

Televizyon Servisi

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir