KAPAT
Haberler / TV REHBERİ / Paramparça hayatlar!

Paramparça hayatlar!

Paramparça hayatlar!
26 Nisan 2013, Cuma

Trajik bir olay ve beraberinde değişen hayatlar... Alison Eastwood imzalı ‘Yollar ve Bağlar’da (Rails And Ties) Kevin Bacon, Marcia Gay Harden ve Miles Heizer gibi oyuncular rol alıyor.

Arabasıyla kendini tren raylarına süren hayattan ümidini kesmiş bir kadın, treni durdurmak için elinden geleni yapan ama başarılı olamayan bir adam ve annesinin ölümünü izleyen bir çocuk… Oldukça acıklı bir açılış sahnesinin ardından insanın kalbini yumuşatan ve direkt duygularına hitap etmeyi hedef alan filmde annesini kaybeden Davey, trenin kondüktörüyle yüzleşmeye gidiyor. Ancak kondüktör de evliliğinde sorunlar yaşayan ve kaza yüzünden işinden olmuş bir adamdır. Yaşanan olayla hayatları paramparça olmuş bu insanlar, aslında birbirlerinin iyileşmek için tek ilacıdır...

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik’e aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbiri özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
Bu haberler de ilginizi çekebilir
Sonraki Haber